Про наш Центр клінічної психології та психотерапії

Центр створено фахівцями, які працюють тривалий час у сфері піклування про психічне здоров’я людей. Наша ідея полягає в об’єднанні професійних знань та умінь, а також інтересу та любові до своєї професії. Діагностична та психотерапевтична робота в нашому центрі проводиться на професійному рівні, спрямована на широкий спектр психологічних та психіатричних проблем, метою якої є порятунок людини від душевного болю, відновлення здатності досягати життєвих та творчих цілей, будувати щасливе повноцінне життя.

| Наші методи роботи

Когнітивно - поведінкова терапія

Когнітивно – поведінкова терапія є клінічно підтвердженим методом у лікуванні різноманітних невротичних та психотичних розладів: тривожних та депресивних станів, нав’язливостей, страхів, біполярного розладу та шизофренії. КПТ досліджує, як працює мислення людини, і як це впливає на емоційні реакції та поведінку. Людське мислення, починаючи з дитинства, наповнюється рядом установок, моделей, схем – частина з них здорові, що допомагають жити якісно, а частину становлять жорсткі, дисфункціональні установки, що заважають людині бути адаптивною та здоровою.

Схематерапія

Схематерапія – сучасний інтегративний терапевтичний підхід, створений Дж. Янг як розвиток традиційної когнітивно – поведінкової терапії. Він поєднує компоненти когнітивно-поведінкової та гештальт терапії з теорією прихильності, експериєнціальними та емоційно-орієнтованими техніками психотерапії. Цей метод допомагає впоратися з низькою самооцінкою, хронічною незадоволеністю життям, перфекціонізмом, завищеними вимогами до себе, різними видами залежностей, у тому числі і емоційними. В даний час схематерапія має клінічну доказову базу і широко використовується у психотерапевтичній практиці у всьому світі.

Трансакційний аналіз

Трансакційний аналіз є психологічною моделлю, яка служить для опису та аналізу поведінки людини як індивідуально, так і в складі груп. Ця модель включає філософію, теорію та методи, що дозволяють людям зрозуміти самих себе та особливість своєї взаємодії з оточуючими. Робота за допомогою методу трансакційного аналізу допомагає виявити непродуктивні стереотипи своєї поведінки, сформувати нову систему цінностей та приймати рішення, виходячи з власних потреб та можливостей, зрозуміти самого себе та особливості своєї взаємодії з оточуючими, навчитися відкрито висловлювати свої почуття, довіряти собі.

Танцювально - рухова терапія

Цей метод психотерапії використовує рух і танець для емоційної, пізнавальної, фізичної та соціальної інтеграції особистості.Переваги методу в тому, що він доступний для людей будь-якого віку та фізичної форми. Не потрібно вивчати рухи та вміти танцювати. В методі використовується спонтанний рух, справжній та неструктурований.
Це дуже цікаво. Бо на занятті ми вивчаємо себе найприроднішим методом. В безпечному просторі з турботливим супроводом.
ТРТ допомагає працювати з такими важливими темами, які не можуть бути висловлені або з довербальними травмами.
А також, насамперед — розслаблення і зняття напруги, контакт з собою та іншими, стосунки, кордони, ресурси, бажання, висловлення емоцій та почуттів, розвиток креативності та творчого прояву, самооцінка.
Це безперечно корисний та ресурсний метод, бо знайомство з методом танцювально — рухової терапії знайомить нас із самими собою.

Майдфулнесс

Майдфулнесс – орієнтована терапія розвиває усвідомлений підхід до себе та до життя, допомагає подолати такі проблеми, як хронічну втому, депресію, професійне та емоційне вигоряння, відсутність задоволеності життям. Автор методу – професор Массачусетського Університету – Джон Кабат-Зінн починав застосовувати на практиці програму з покращення здатності подолання стресу та назвав її “Mindfulness – Based Stress Reduction (MBSR)”. Усвідомленість допомагає позбавитися моделей мислення та поведінки, які ми не усвідомлюємо, але які перешкоджають нашому повноцінному життю.

Позитивна психотерапія

Це інтегративний психодинамічний метод психотерапії. Він включає елементи гуманістичної, системної, психодинамічної та когнітивно-поведінкової психотерапії. Його засновником є психіатр і психотерапевт Носсрат Пезешкіан. Ідея методу базується на позитивній концепції людської природи.
Основними принципами позитивної психотерапії є:
— Принцип надії — терапевти прагнуть допомогти пацієнтам зрозуміти і сприйняти сенс і мету, що стоять за їх розладом або конфліктом.
— Принцип балансу — визнає, що, незважаючи на соціальні та культурні відмінності, всі люди схильні покладатися на загальні механізми подолання під час розв’язання своїх проблем.
Позитивна психотерапія   робить акцент на мобілізації наявних можливостей і потенціалу для самодопомоги. Терапію в цьому контексті розглядають як інструмент, що сприяє подальшому зростанню й освіті пацієнта та його сім’ї.

Наші цінності: Чуйність, уважність та турбота стосовно кожного клієнта, постійний розвиток та відповідальність. Мета нашої роботи: Поліпшення якості життя людей шляхом надання якісної, науково обґрунтованої психологічної та психотерапевтичної допомоги.

| Наші переваги

Досвідчені спеціалісти

Кваліфікована допомога

Можливість проводити терапію onlinе

Психодіагностика – допомагає вибрати правильний курс лікування

Працюємо із запитами будь-якого рівня складності

Складання індивідуального плану психотерапевтичної допомоги

Психологічна допомога родичам

Групова психотерапія

| Статті

Як горіти, але не вигоряти

Синдром емоційного вигоряння часто асоціюється із професійною діяльністю. Але вигоряння може виникнути і в сім’ї, і в материнстві, і навіть…

Добавить комментарий